Svet-Stranek.cz
Ten, který doprovází. Ten, který inspiruje. Ten, který ukazuje možnosti.
Kouč PhDr. Marie Kublová a Jaroslava Kublová

Galerie obrazů:Ten, který doprovází. Ten, který inspiruje. Ten, který ukazuje možnosti.

Galerie obrazů

Obrazy, vitráže a šperky.

Vážení přátelé,

vítáme vás v naší galerii.

Malujeme obrazy, vitráže, tvoříme šperky. Obrazy jsou buď olejomalby nebo pastely na plátně. Vitráže jsou malované převážně na zrcadle, což vytváří krásnou hru světel na okolních stěnách v místnosti.

Šperky  tvoříme z nerez materiálu a převážně z polodrahokamů.

Obrázky malujeme pocitově a intuitivně. Máme je moc rády a obrazy to také vyzařují. Přistupujeme k plátnu jako k prázdnému listu v otevřené knize. Naši malbu provází příjemná energie, pocity, pohoda a klid. Inspirují nás naše sny, vize nebo energie klientů a míst. U našich obrazů se krásně medituje a mám pocit, že se neustále proměňují a přináší poznání a radost s inspirací. Rády je prodáváme, pouštíme dál a malujeme další, protože energie krásně plyne a nám to již dnes přijde jako naprosto přirozené, že se z našich obrazů radují další lidé a přináší jim stejné pocity, rozpoložení a energii, jako jsme zažívaly my při jejich tvorbě.

Podle reakcí klientů se jim s obrázky krásně žije, dobíjejí je energií, životním nadšením a inspirují je, za což z celého srdce děkujeme a jsme vděčné Zdroji, Inspiraci, Spřízněným bytostem a Doprovodným zvířecím průvodcům.